Cepli Dosya

* Selefonlu   * Dışı Baskılı, İçi Baskısız   * 44 x 31 cm
* Üretim 4-5 İş Günü   * 350 gr. Kuşe   * Grafik Tasarım

  • 510 TL
    1.000 Adet Parlak Selefonlu
  • 520 TL
    1.000 Adet Mat Selefonlu
  • 820 TL
    1.000 Adet Mat Selefon + Kabartma Lak

Cepli Dosya Baskısı Hakkında

Fiyat tekliflerinden hizmet ve ürün tanıtımı için hazırlanan dokümanlara her firmanın ihtiyaç duyduğu baskı ürünlerinden olan cepli dosyalar, Baskı Reyonu kalitesiyle firmanızı en iyi şekilde temsil etmenizi sağlayan şık görsel tanıtım araçlarına dönüşüyor. Ticari ve resmi yazışmalar için de kullanılan cepli dosyalar, firmanızın müşterilere ulaşan fiyat tekliflerinin şık, prestijli ve iş hayatındaki profesyonelliğinizi yansıtır şekilde sunulmasını sağlar. Firmamız istediğiniz her boyutta, kalitede ve yaratıcı tasarımlarla cepli dosya ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede baskı çözümleri sunmaktadır. Uzman ve deneyimli ekibimiz tüm cepli dosya taleplerinizi, nitelik ve adet fark etmeden oldukça kısa bir sürede hazırlamaktadır.

Baskı Reyonu olarak siz değerli müşterilerimizin verdiği tüm cepli dosya siparişlerinde en kaliteli baskı hizmetlerini sunduğumuz gibi, tasarım konusunda da oldukça geniş seçenekler arasından seçim yapmanıza imkan sağlamaktayız. Tasarım sürecini adım adım takip edebilen müşterilerimiz, firmamıza verdiği cepli dosya siparişlerinin baskıdan önceki son halini istediği zaman görebilmekte ve bu sayede sürpriz yaşama ihtimali olmadan teslim alacağı cepli dosyaları en başından kesin olarak bilmektedir. Kalite, hız ve farklı tasarım seçenekleri konusunda her zaman iddialı olan Baskı Reyonu ayrıca siz değerli müşterilerimize en cazip fiyatları sunma konusunda da oldukça iddialıdır.

Her bütçeye hitap eden cepli dosya tasarım ve baskı hizmetleri sunan Baskı Reyonu, firmanızı iş hayatında en prestijli şekilde temsil eden cepli dosyalara oldukça ekonomik fiyatlarla sahip olmanızı sağlamaktadır. Cepli dosya tasarımlarımız, baskı çözümlerimiz, her bütçeyi düşünen fiyatlarımız ve aklınıza takılan tüm diğer konularda bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.