pizzacılar için hazırladığımız el ilanı tasarım örneklerini inceleyebilirsiniz.

tasarımlar arasında beğendiğiniz model yok ise firmanıza özel el ilanı tasarımı hazırlayabiliriz. el ilanı baskı tasarımı konusunda 13 yıllık tecrübeye sahip firmamız ve uzman grafik tasarım ekibimiz ile her ölçü ve özellikte el ilanı baskısı ve özel el ilanı tasarımı taleplerini karşılayabilmekteyiz. baskı için standart a3 a4 a5 a6 ve a7 ölçüleri dışında istenilen ölçüye kağıt gramajına ve katlama şekline göre üretim yapabilmekteyiz. el ilanı baskı ve tasarım talepleriniz için mail ve telefon ile bize ulaşabilirsiniz. hazırlanmış el ilanı örnekleri arasındaki tasarımlarda düzenleme de yapılabilmektedir. el ilanı tasarım örnekleri arasından 2, 3 modeli veya modellerin bazı kısımlarını beğenirseniz
beğendiğiniz modellerin bazı kısımlarını veya çizimlerini birleştirme renklerini, logolarını veya tasarım üzerindeki yazıları değiştirme imkanımız vardır.

pizza sektörü için hazırladığımız tasarımların dışında firmanıza özel olarak hazırlanmasını istediğiniz el ilanı tasarımı için talepte bulunabilirsiniz. hazırlanan tasarımlar tamamen pizza sektörüne özel resimler logolar ve çizimlerle hazırlanmaktadır.

pizza sektörüne ait el ilanı tasarım örnekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.