baskireyonu.com ile Size Özel Online Matbaa Hizmetleri

2005 yılında üç grafik tasarımcısı tarafından ajans ve tasarım hizmeti vermek için kurulan firmamız, DNA’sında kalite, renk ve rahatlığa sahiptir. Firmamız 2009 yılında ilk baskı makinesini alarak baskı hizmetleri de vermeye başladı. 2017 yılında baskireyonu.com ile tasarım ve baskı hizmetlerimizi sanal ortama da taşıdık. cip teknolojisi ile kaliteli ofset baskı, kolay 7/24 online sipariş ve müthiş bir ürün çeşitliliği, size özel online grafik tasarım, dopdolu özgür şablonlarlar.

Şirketimizin ana faaliyet konusunu büyük küçük tüm iş yerlerinde hedef kitlenizi etkileyecek, kalitenizi yansıtacak firmanıza özel basılı reklam ve tanıtım hizmetleri sunmaktır. Başlıca amacımız siparişlerinizi en kısa sürede, uygun fiyatla ve 1. sınıf kalitede sunmaktır.

Gerek teknolojik, gerekse vizyon anlamında kendini sürekli yenilemeyi ilke edinmiş olan firmamız, eğitimli kadrosu, deneyimli teknik ekibi, bilgisayara entegre teknolojik makina ve donanımıyla sektörde hak ettiği saygın yeri kazanmıştır. Firmanız için özel çözümler üretiyor, hayata geçiriyoruz. Diğer yandan memnuniyet ilkesini temel prensip edinen firmamız; müşterilerin beklentilerini maksimum ölçüde karşılamayı hedefler. Müşterilerin ve çalışanların ortak faydasını gözetir ve kaliteden ödün vermeden çalışır.

Çeşitli hizmetlerimize ve ürünlerimizde göz atın ve baskireyonu.com ile online olarak özel bir baskı teklifi alın. Kendi kartvizitinizi , magnetinizi , broşürlerinizi veya kurumsal kimlik şablonlarınızı bastırmak istiyorsanız , projenizi yepyeni bir şaşaalı seviyeye taşıyacak tüm kaynaklara sahibiz.

“Kaliteli Hizmet, Ekonomik Fiyat ve Sıfır Hata” politikasıyla işletmenin tüm birimlerinde toplam kalite yönetimini uygulayan firmamız, daima siz müşterilerinin yanında yer almıştır. Zamanında ürün teslimi, kaliteli üretim ve uygun fiyatları içeren yaklaşımımız ile bu gelişimi desteklemeye devam ediyoruz

Hedef kitlenizi etkileyecek, kalitenizi yansıtacak her türlü tasarım, reklam ve matbaa ihtiyacınıza sanal ortamdan da cevap veren firmamız, siparişlerinizi en kısa sürede elinize ulaştırmayı misyon edinmiştir.

Başarının bir “takım oyunu” sonucu olduğunu, bunun ise ancak müşterilerle kurulan doğru diyalog sayesinde kazanılabileceğinin bilincinde olan firmamız sizlerle her zaman daha büyük başarılara ulaşacaktır. Kaliteli Hizmet ve ekonomik fiyat politikasıyla yanınızda olmaya devam edecektir. Hertürlü reklam ve Matbaa ihtiyacınıza sanal ortamda da cevap verilip adresinize teslim edilmektedir.

Neden matbaa şirketiniz olarak baskireyonu.com’u seçmelisiniz?

Ana İlkelerimiz :
Müşteri odaklı çalışırız
Profesyonel çözümler üretiriz.
Zamanında ürün teslimi
uygun fiyat
müşteri memnuniyeti
Sıfır hata
Kaliteli Hizmet

Baskı ve Tasarım: baskireyonu.com tasarımdan bitmiş ürüne kadar komple bir pakete sahiptir.

Teknoloji: En son teknoloji olan sistemlerimiz, ofset baskı makineleri, Bilgisayar ve grafik tasarım programları içerir.

Hız: Üstün baskı sonuçları ve her zaman zamanında teslim baskireyonu.com un kendine özgü bir özelliği.

Üretim: kendi ofset baskı ekipmanımıza sahip olmak bize müşterilerimizin beklediği
mükemmel sonuçları, uygun fiyatlar ile sunma fırsatı verir.

Uygun Fiyat: Paranızın zor kazanıldığını anlıyoruz. Dolayısıyla, uygun fiyatlarımız var.

Kalite: en üst düzey kalite kağıt ve baskı, çünkü asla kaliteden ödün vermeyiz.

Kalite: Üstün baskı kalitesi sunmak bizim ahlakımızdır.

Uygun Fiyat: Rüyaların herkes için olduğunu kabul ediyoruz. Ve bu yüzden uygun fiyatlarımız var.

Hizmet: Güçlü müşteri hizmetleri, çünkü biz memnuniyetiniz ve gülümsemeniz için çalışıyoruz.

Şeffaflık: Ne için ödeme yaptığınızı bilmelisiniz.

Özel Hizmet: İhtiyaçların farklı olduğunu biliyoruz. Ve bu yüzden özelleştirme yapıyoruz.