Kartvizit Hakkında

İş hayatında şahısların profesyonelliğinin ve uzmanlık alanındaki başarısının simgesi olan kartvizitler, etkili ve düşük maliyetle tanıtım için tercih edilebilecek en etkili tanıtım aracıdır. baskireyonu.com olarak her türlü kartvizit ihtiyacına kısa sürede, üst düzey kaliteyle ve cazip fiyatlarla çözüm sunmaktayız. Özel kesim, laklı, yaldızlı, lensli, parlak, mat, kabartmalı ve kişiye özel tasarlanan VIP kartvizit çeşitlerimizle iş hayatındaki profesyonelliğiniz ayrıcalık ve prestij kazanmasını sağlıyoruz. Sektör ve pozisyon fark etmeden çalışanların kurumsal kimliğinin ayrılmaz bir bütünü olan kartvizitlerin kalitesi yalnızca dış görünüme bakarak değil, kağıt kalitesinden kaplamaya kadar tüm detaylara özen gösterilmesiyle ortaya çıkar. Firmamız tasarımdan baskıya her aşamada siz değerli müşterileriyle iletişim halinde kalarak, kartvizitinizin hazırlanış sürecini eşzamanlı olarak takip etmenizi sağlamaktadır. Her yönüyle kalitesini gösteren kartvizitlerle iş hayatında kalıcı bir iz bırakmak isteyen müşterilerimize en kalitesini, en cazip fiyatlarla sunma misyonuyla çalışmaktayız.

Görselliğin iş hayatında ne kadar önemli olduğu aşikar olduğu için çalışanların yalnızca dış görünümüyle değil, kartvizitlerinin tasarımı ve kalitesiyle de pozitif bir izlenim vermesi gerekir. Firmamız kalitesiyle farkını ortaya koyan ve farklı tasarımıyla dikkat çeken kartvizit tasarımlarına imza atarak, siz değerli müşterilerinin profesyonelliğine yakışır bir tanıtım aracına sahip olmanız için hizmet vermektedir. Ofset baskı teknolojilerimiz sayesinde sınırsız renk seçeneği ve her çözünürlükte görsel baskı yapabilmekteyiz. Toplu basımlarda size özel fiyat seçenekleri sunmakta ve istenen her tasarımda kartvizit seçeneği sunabilmekteyiz. Kartvizitlerin üzerine firma logolarının basılmasını isteyen müşterilerimizden Logo talep ederek veya mecvut logolarını baskıya uygun halde iyileştirerek kurumsal kimliğin ifade edildiği kartvizitlerdeki logoların orijinal şekliyle basılmasını sağlamaktayız.

baskıreyonu.com olarak; iş hayatındaki profesyonel kişiliğinizin etkili ve size özel bir biçimde yansıtılması için tüm kartvizit siparişlerinizi, son derece hızlı ve oldukça uygun fiyatlarla hazırlamaktayız. Kartvizit tasarımı ve basımı ile ilgili aklınıza takılan her konuda, fiyat almak, tavsiyede bulunmak, sipariş ve ödeme şartları hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz.

Kartvizit Siparişi Verirken Bilinmesi Gerekenler

Kartvizit çeşitleri arasından seçim yaparken iyi düşünüp doğru karar vermek gerekir. Firmanıza, sektörünüze kurumsal kimliğinize uygun kağıt çeşidi ve baskı türünü seçmelisiniz seçmelisiniz. Örneğin çok renkli bir tasarımınız var ise parlak bristol kartvizit, sade bir tasarım için ise mat kuşe kartvizit seçilmelidir. Farklılık arayanlar için simli, tuale gofreli veya yaldızlı kartvizitlerden birisi seçilebilir. Burda dikkat edilmesi gereken en önemli husus tasarımınızın seçilen özel kartvizitlere uyum sağlamasıdır. Örneğin bir kuyumcu için altın yaldızlı kartvizit en doğru tercih olabilir. Kartvizitler elden ele birçok kişiye ulaşabildiğinden dolayı firmalar için iyi bir reklam aracıdır. Bu sebeple kartvizit dağıtmanızda kendinizi kısıtlamamanız için yüksek adetli baskılar en doğru karar olabilmektedir. Siparişleriniz için mail gönderebilir veya sipariş formundan isteklerinizi bize iletebilirsiniz. Özel tasarım isteyen müşterilerimiz için  siparişlerinizi gönderirken kartvizit tasarımına eklenecek bilgileri, firma logonuzu pdf,cdr,psd,tif,jpeg formatlarında ve tasarım için notlarınızı bize iletmeniz yeterlidir. Baskıya uygun olmayan düşük kalitedeki logolarınız için iyileştirme, düzenleme çalışmaları yapmaktayız. Logo tasarımı isteyen müşterilerimize ise logo tasarımı hizmeti de sunmaktayız.

Kartvizit Kalitesini Belirleyen Unsurlar

İş hayatında profesyonelliğin sembolü olan kartvizitlerin Kalitesi Kurumsal imajı şekillendirir. Kartvizitlerin kalitesini tasarımın gösterdiği düşünülsede, baskı ve kağıt kalitesi de bir o kadar önemlidir. Bu yüzden kartvizitlerin tasarım ile dikkat çekiciliğine baskı ve kağıt kalitesini de eklemek gerekir. Kartvizitlerin kalitesini belirleyen en önemli unsur kağıt’dır. Selefon kaplama da aynı zamanda kağıdı kalınlaştırarak kartvizite artı bir kalite ve değer katar. Kartviziti dış etkenlerden koruyan selefon kaplaması kartvizitin uzun ömürlü olmasını da sağlar. Selefon kaplaması sayesinde dokunma hissine hoş gelen kartvizitler üretilebiliyor. Ayrıca ofset baskı teknolojisi sayesinde kaliteli bir kartvizit oldukça ekonomik bir tanıtım aracı haline gelmiş. Zaten oldıkça ekonomik hale gelmiş kartvizitlerde daha ucuzu yerine tercihinizin en kalitelisinden yana olmlıdır. Ofset baskı makinaları oldukça yüksek çözünürlükde baskı yapabildikleri için kartvizitlerin görüntü kalitesi firmaların ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılıyor. Düşük çözünürlükde basılan selefon kaplamasız ve ince gramaj bir kağıda basılan kartvizitler iş dünyasındaki profesyonelliğinize gölge düşürecektir.

Modern Kartvizit Baskıları

Baskı teknolojilerinin gelişmesi onlarca farklı kartvizit baskı çeşidinin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Fakat hala klasik baskı çeşitleri ilgi görmektedir. Genel olarak 8×5 cm olan kartvizit ebatları kişinin isteğine göre özel boyut veya özel kesim olarak hazırlanabilmektedir. Baskı teknolojilerinin gelişmesi ile üretim maliyetleri azalmış ve özel baskılı kartvizitler de cuzi fiyatlara satılmaya başlamıştır. Klasik kartvizitlerin yerine özel kartvizitlere sahip olmak isteyenler için onlarca değişi kaskı ve kesim alternatifi bulunuyor. Özel kartvizitler ilk görüşte dikkat çekiyor ve kişinin daha uzun süre akılda kalmasını sağlıyorlar. Klasik kartvizitler yeni nesil baskı teknolojileri sayesinde sınırsız renk ve yüksek çözünürlük ile özel kartvizitlere rakip olmaya devam ediyor.