Özel Tasarımlarla Farklı Kartvizitler

Beyaz fon üzerine tek renkli baskı yapımı geçen zaman içerisinde sıradanlaşmış, renkli tasarımlarda daha fazla alternatif olduğu için
çok renkli kartvizit tasarımları yaygınlaşmıştır. Çok renkli kartvizit tasarımları daha fazla dikkat çektiği ve akılda kalıcı oduğu için de tercih edilmektedir. Ayrıca geçmişe göre bu baskıların maliyetleri de oldıkça uygun seviyelere inmiştir. Sıradanlıktan sıyrılarak klasik seçimler yerine modern tasarımları tercih edenlerin sayısı günden düne artmaktadır. İnternet sayesinde yaratıcı tasarım seçenekleri sunan firmamız ile fark yaratan bir kartvizite sahip olmak çok kolay. Özel tasarımlar ile birlikte özel baskı seçenekleri de sunulduğu için kartının herkesin dikkatini çekmesini isteyenlerin özel tasarımlara yönelmesi de mümkün. Özel baskılar sayesinde klasik bir tasarım da ilgi çekici bir kartvizit olabiliyor.

Kişiye Özgü Kartvizit Tasarımları

Herkes kartvizit kullanıyor olsada, bu ürünlerin büyük bir çoğunluğu birbirinin aynısıdır. Hiçbir farkı omayan tasarımlarla insanların dikkatini çekmek ve akılda kalıcı olmak mümkün değildir. Tasarım kartvizit verilen kişinin kartı ne kadar süre saklayacağını belirler. Kişiye ve firmalara özel özgün kartvizit tasarımları konusunda en yaratıcı çözümleri sunmaktayız. Firmanın bulunduğu sektöre ve firma kimliğine göre özgün tasarımlar sunmaktayız. Kartvizitlerinin uzun süre saklanmasını arzulayan müşterilerimizin kartvizitin baskı kadar tasarım kalitesine de önem vermesi gerekmektedir. Kurumsal kimliğin bütünlüğünü sağlayan kartvizitler sektör ve firmanın işlevlerine göre tasarlanmalıdır.